Duben 2017

× new new start

17. dubna 2017 v 16:07 | No Hero |  Info
Ležím si tak v posteli, nohy pokrčené a na břiše notebook. Venku je šero, není moc hezky, což vůbec nezlepšuje moji náladu. Slyším jen tichý hukot počítače, tikající budík a z otevřeného okna se k mým uším linou zvuky zvenčí. Sem tam projíždějící auta, štěkající psi, hlasy nebo prostě jen tok nedalekého potoka. A co v mojí hlavě? Všechno a nic.
Přemýšlím, co po té dlouhé době napsat. Blog je ta nejmenší starost, přesto mi trochu chyběl. Proběhla opravdu malá rekonstrukce. Pouze jsem se zbavila pár "toxických" článků a vytvořila nový design, který se mi mimochodem nelíbí tak jako ten předchozí. Hlavně jsem se zamýšlela nad tím, že některé věci, co sem píšu, by cizí lidi číst neměli a taky je jisté riziko, že když o někom píšu a ta osoba pak článek vyčmuchá v mém počítači, nebo prostě blog náhodou najde a podobně, stát se může cokoliv, nedělá to dobrotu. Jedna osoba jednoduše strkala nos, kam neměla, tím mi ale otevřela oči. Proto jsem hodně článků smazala. Avšak chci znovu zavést "Chaos" články, který se daj pokládat vlastně za deník, akorát je budu psát jinak. Kolikrát mám náladu pod bod mrazu, a neuškodí se vypsat. Někdy básně prostě nestačí. Nechci nikoho kritizovat nebo spíš o někom psát takhle veřejně. Budu se snažit psát zkrátka tak nějak obecně, bez přezdívek a podobných pitomostí, některý detaily i vynechám. Sice zrovna tyhle články nikoho nezajímaly, ale přijde mi vhodný o tom informovat, třeba si je přece jen někdo četl.
Jak je na tom tvorba básní? Mám jich zase docela dost, ale nemám úplně pocit, že by se mi některá z nich nějak zvlášť líbila. Průběžně je měním a upravuju či dopisuju, tak snad se tyhle stránky dočkají něčeho dalšího. Pořád mě baví ty verše psát, ale nejde to, když se do té činnosti nutím.
Ta má aktivita tady na blogu se nejspíš nezmění. Možná pokud mě to opravdu chytne tak ano, ale kdo ví. Sama doufám, že ze svojí prázdně plné hlavy něco vypotím. Nějaký ten pátek dokonce uvažuju nad tím, že bych začala psát povídku. Vlastně jsem už něco začala psát, ale pak se mi to nelíbilo. Začnu znova. V hlavě mám pár nápadů, ale toho jednoho se držím docela pevně. Nevím, jestli potom popřípadě přidávat kapitoly např. na Wattpad nebo sem. Časem se rozhodnu, ale Wattpad bych klidně zkusit mohla. A měla bych konečně napsat článek o Poetizeru.. Na tom jsem taky dlouho nebyla a nic nepřidala. Typická já, snad u ničeho dlouho nevydržím.
No fajn, dost slibů i neslibů. Pokusím se se sebou něco udělat. S tou blbou náladou se mi nechce skoro nic, u čeho bych musela namáhavě používat mozek. Ubíjí mě to. Budu se snažit.
- No Hero